Geoinformační infrastruktury pro praxi

Praha, 2. června 2009 - Vážení přátelé a obchodní partneři,

děkujeme Vám za návštěvu našeho stánku a firemního workshopu na II. národním kongresu České asociace pro geoinformace s názvem Geoinformační infrastruktury pro praxi, který v brněnském hotelu Voroněž I. proběhl ve dnech 27. až 28. května 2009.

RNDr. Jan Vodňanský, ředitel výrobního oddělení, prezentoval v odpoledním přednáškovém bloku novinky v produkci naší společnosti a po celou dobu konference Vám byli k dispozici kolegové na našem firemním stánku.

 

pict0081.jpg

 

V programu workshopu vedeném Ing. Jiří Uchytilem s názvem Global Network – současnost a budoucnost uplatnění dat pozemních komunikací v praxi, vystoupili kromě zástupců CEDA také naši hosté a společně seznámili posluchače s novým projektem Global Network, na kterém se společně s námi podílí Ředitelství silnic a dálnic ČR a společnost VARS BRNO a.s. O historii tvorby a vývoje datové sady Global Network a pohledu na její roli očima ŘSD ČR promluvil Ing. Jan Švec, ředitel úseku informatiky ŘSD ČR. Vedoucí projektového oddělení společnosti VARS BRNO a.s. Ing. Pavel Kružík zaměřil svůj příspěvek na uplatnění GN v dílčích aplikacích Jednotného systému dopravních informací (JSDI). RNDr. Stanislav Hasalík z oddělení správy GIS Moravskoslezského kraje pohovořil o záměru využívat georeferenční data silniční sítě GN v systému pro podporu dopravní obslužnosti kraje a jako poslední z našich hostů vystoupil kpt. Ing. Bohuslav Ježek, vrchní komisař a koordinátor GIS na Generálním ředitelství HZS ČR, který seznámil zúčastněné se způsobem, jakým jsou digitální data společnosti CEDA využívána v rámci jednotného datového skladu GIS HZS, a to jak v oblasti operačního řízení, tak pro potřeby krizového řízení a plánování. Nechybělo ani představení obchodního modelu prodeje datové sady GN v režii Mgr. Jana Jeřábka.

Program workshopu uzavíralo losování o ceny. A jak to dopadlo? Novým majitel navigačního software do mobilního telefonu je Linda Marečková (Marketing Manager) ze společnosti HRDLIČKA spol. s r.o.

Workshop i prezentace firmy v přednáškovém bloku konference měly u posluchačů dobré ohlasy. Atraktivitu a aktuálnost dokládá i počet zúčastněných.

Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na setkání v příštím roce.

  

 

Monika Ülker - marketing & analytik obchodních dat


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací