Katastr na Google mapách

Praha, 10. listopadu 2009 – nad mapami Google, které využívají mapových podkladů od společnosti Tele Atlas i CEDA,  byla vyvinuta nová aplikace která umožňuje nahlížení do katastru nemovitostí.

nahled.jpg

Mapou se dá přirozeně pohybovat, volit zobrazenou vrstvu, od určitého měřítka se potom objeví obrysová kastrální mapa. V Praze se zapojí i Street View*. Stačí myší klepnout na budovu nebo parcelu a v okně, nebo v záložce zobrazit informace o vlastnících.

* Street View je v Praze a dále pak taky na dálnici do Brna a například v městech jako je Benešov, Beroun, Příbram, Mělník, Říčany či Poděbrady.
 
 
Hypertextový odkaz na aplikaci Google StreetView je možné vložit do adresy na webových stránkách, popřípadě do adresy v hlavičce emailového podpisu. Názorným příkladem jsou internetové stránky společnosti CEDA, respektive emailové podpisy jejich zaměstnanců.

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací