Naše řešení pro Váš cykloportál

Praha, 10. prosince 2009 - firmy VARS BRNO , a.s. a Central European Data Agency , a.s. (CEDA) se v nedávné době podílely na úspěšné realizaci několika projektů webových cykloportálů, které byly integrovány do informačních systémů krajských úřadů.

Cykloportál je významnou a užitečnou součástí podpory turistického ruchu v regionu a slouží cyklistům jako pomůcka pro plánování tras výletů a jako zdroj informací o přitažlivých zajímavostech kraje, o památkách, kulturních akcích, o možnostech občerstvení a dalších službách podél individuálně naplánovaných tras výletů.

ceda.jpg vars.jpg
K tomuto účelu byl firmou VARS BRNO, a.s. vyvinut produkt s názvem Plánování cykloturistických tras, který představuje ucelené řešení pro integraci plánování cyklistických tras do internetových mapových portálů. Funkce a užitná hodnota vychází ze zkušeností a požadavků cyklistů různého zaměření, zájmů i věku.

Předpokladem úspěšného a funkčního řešení cykloportálu jsou kvalitní a aktuální data - mapové podklady. Řešení, které Vám nabízíme, pracuje s digitálními vektorovými daty StreetNet CZE ve spojení s novou nadstavbou StreetNetCZE TOURIST z produkce společnosti Central European Data Agency, a.s, která obsahuje přes 35 tis km značených cyklistických a cykloturistických tras pokrývajících celou ČR. Novinka StreetNetCZE TOURIST rozšiřuje záběr využitelnosti navigačních dat směrem od automobilové dopravy k dopravě cyklistické. Data jsou plně routovatelná a vhodná pro navigační úlohy a vizualizace plánovaných tras výletů včetně modelování časové dostupnosti turisticky atraktivních cílů. Samozřejmostí je pravidelná a systematická aktualizace v návaznosti na aktualizaci kmenové datové sady StreetNet CZE, která je již několik let využívána orgány veřejné správy v rozsáhlých geografických informačních systémech.

Obě společnosti jsou ve svém oboru špičkami na trhu a dlouhodobě spolupracují na realizaci nejrůznějších projektů. Společně realizované projekty cykloportálů jsou v současné době často navštěvovány a využívány obyvateli regionu i jeho návštěvníky.

Nyní jsme se společnou nabídkou realizace internetového cykloportálu Vašeho regionu rozhodli oslovit i Vás.

ZAJÍMAVOSTI A VÝHODY NAŠÍ SPOLEČNÉ NABÍDKY:
• Zvýraznění Vašeho regionu v oblasti turistiky, cykloturistiky a cestovního ruchu
Spojení kvalitní a spolehlivé aplikace a podrobných a přehledných geografických dat
• Záruka kvalitního a pohotového servisu v provozu včetně pravidelné aktualizace mapových podkladů
• Možnosti využití různých variant financování
• Bezkonkurenční řešení umožňující routování a navigaci po cyklistických a cykloturistických trasách s možností volby využití značených cyklistických tras v kombinaci s dalšími vhodnými komunikacemi
Společné řešení znamená ekonomicky výhodné řešení

Využijte silného spojení produktů Plánování cykloturistických tras od VARS BRNO, a.s. a StreetNetCZE TOURIST od Central European Data Agency, a.s.!

Podrobnější popis řešení naleznete zde v letáku .
 
 
Ing. Eliška Ralbovská

 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací