Novinka v oblasti mobilní navigace – Mobile Maps 2009

Praha, 4. srpna 2009 - Společnost Central European Data Agency, a. s. získala pro český trh výhradní zastoupení nového navigačního softwaru pro mobilní telefony – Mobile Maps 2009.

mobile maps 1.jpg

Mobile Maps 2009 je navigační software dodávaný na 4GB microSD kartě (s možností konverze na mini SD nebo SD kartu), pomocí které je možné získat kompletní a inteligentní navigační systém s hlasovou navigací v českém jazyce prakticky z jakéhokoliv mobilního zařízení vybaveného operačním systémem Windows Mobile nebo Symbian.

Mobile Maps 2009 se automaticky přizpůsobí rozlišení displeje zařízení, do kterého je microSD karta vložena. Automaticky se nainstaluje a okamžitě se připojí k jakémukoliv internímu nebo externímu přijímači Bluetooth™ GPS (délka instalace je závislá na výkonu zařízení, ve kterém se software nachází).

Jedná se o plnohodnotné on-board softwarové řešení navigace, kde jsou všechny mapové podklady uloženy na 4GB SD kartě. Není tedy třeba přístup na internet. Při zakoupení Mobile Maps 2009 tak zákazník získává plnohodnotný navigační software bez nutnosti dalších plateb za přenos dat.

Součástí balení je DVD se softwarem na backup a management map. Po vložení DVD do disku počítače se spustí Sygic Assistant, pomocí kterého lze velmi jednoduše přesunout vybrané mapové sady a variace hlasové navigace do interní paměti mobilního zařízení. Po odpojení zařízení od počítače stačí už jen nainstalovat navigační software a následně aktivovat licenci prostřednictvím originálního produktového kódu (součástí balení) na adrese http://activate.sygic.com

 mobile maps 2.jpg
Předností produktu je také kvalitní mapové pokrytí od společnosti Tele Atlas - Mobile Maps 2009 přináší detailní pokrytí 44 zemí Evropy.

Další zajímavé funkcionality:
-    telefonování na body zájmu (POI) přímo při vyhledávání – telefonní čísla kin, divadel, restaurací, hotelů
-    vkládání vlastních bodů zájmu (POI)
-    informace o pozici statických radarů na měření rychlosti
-    navigování v tunelech
-    varování před železničními přechody
-    informace o zpoplatněných cestách, dálnicích, trajektech a placených zónách


Mobile Maps 2009 je v současné době možné zakoupit např. v řetězci společnosti DATART INTERNATIONAL,a.s nebo u některého z našich distributorů.Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte:
Ing. Richard Malina – obchodní ředitel
Central European Data Agency, a. s.
Sokolovská 79, 186 00 Praha 8
Tel.: 724 564 083 e-mail: malina@ceda.cz
________________________________________
O společnosti Central European Data Agency, a. s.
Společnost Central European Data Agency, a. s. je první specializovanou firmou, která se plně věnuje pořizování a správě mapových podkladů a prostorových databází v digitální formě.
Kmenovou nabídku společnosti CEDA tvoří ucelený balík digitálních dat České republiky a mapových podkladů pokrývajících více než 600 měst a obcí České republiky včetně uličních sítí. Dalšími datovými projekty jsou pořízení map adresních bodů měst ČR a tvorba bezešvě propojené silniční a uliční sítě ČR - StreetNet, která je vhodná i pro náročné GIS aplikace. CEDA také participuje na tvorbě celoevropské bezešvé navigační databáze vytvářené nadnárodní společností Tele Atlas. Společnost CEDA se rovněž aktivně zapojuje do řešení výzkumných úkolů a je spoluřešitelem několika ministerských projektů.

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací