Pozvánka na konferenci "GIS ESRI v ČR"

Praha, 7. října 2009 – ve dnech 21. a 22. října 2009 se v Kongresovém centru Praha koná 18. ročník konference GIS ESRI v ČR. 

esri.jpg Naše společnost je pravidelným účastníkem a podporovatelem konference. Již tradičně budeme mít na konferenci firemní stánek, na kterém nás můžete navštívit. Program konference obohatíme i firemními  referáty:

22. října v 11:30 hod.
Global Network – současnost a budoucnost digitálního modelu pozemních komunikací

Příspěvek seznámí posluchače se společným dílem Central European Data Agency, a. s., Ředitelství silnic a dálnic ČR a společnosti VARS BRNO, a.s., kterým je bezešvá datová sada kompletně pokrývající území České republiky, jejímž hlavním pilířem je routovatelná silniční a uliční síť ČR. K liniím pozemních komunikací  jsou přiřazeny údaje umožňující navigaci v rámci sítě, údaje o parametrech komunikace včetně propojení na informace z datového skladu Silniční databanky ŘSD ČR. Pro účely vizualizace a vyhledávání je vrstva doplněna o názvy ulic. Tvorba a vývoj datové sady Global Network prošly několika etapami. Tento proces bude stručně popsán, podstatná část přednášky bude věnována možnostem uplatnění těchto dat v praxi a postupnému plánovanému rozšíření jejich informačního obsahu.  

 logo rsd.jpg  logo vars.jpg

 

22. října 2009 v 11:50 hod.
StreetNet CZE a nadstavby – kompletní navigační data na všech zpevněných komunikacích

Datová sada StreetNet CZE je jedním z klíčových produktů společnosti Central European Data Agency, a. s., jejíž nosnou vrstvou je routovatelná silniční a uliční síť pokrývající kompletně území celé České republiky. Má široké možnosti uplatnění hlavně v kombinaci s jejími nadstavbami, které obsahují navigační informace a vazby do dalších informačních systémů. Příspěvek seznámí s možností využití databáze StreetNet CZE a jednotlivých nadstaveb při pohybu po dopravní síti.

Rovněž bude představen nový produkt společnosti CEDA, na jehož podkladě je možné analyzovat pohyb po dopravní síti, vyhledávat optimální trasy a řešit navigační úlohy nejen pro automobilovou dopravu, ale také pro cyklisty, a to po značených cykloturistických trasách, stezkách pro cyklisty a po dalších komunikacích.

 

pozvanka esri.jpg

Více informací o konferenci  i o předchozích ročnících včetně aktuálního programu lze najít na oficiálních stránkách ARCDATA PRAHA.

 

 

Monika Ülker - marketing & analytik obchodních dat


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací