Ukončení prodeje McGuider

Praha, 17. prosince 2009 - Rádi bychom Vás touto cestou informovali o ukončení prodeje oblíbeného navigačního softwaru McGuider  a  současně nabídli nástupnický produkt pod názvem Mobile Maps.
 
Mobile Maps svou funkcionalitou a mapovým pokrytím plně odpovídá svému předchůdci, vedle toho může navíc nabídnout vyšší kompatibilitu (platformy Windows Mobile, Symbian, Google Android). Stejně jako u McGuider zde probíhá automatická instalace a okamžité vyhledání a nakonfigurování vestavěné nebo externí GPS. Mobile Maps je kompatibilní pro zařízení s microSD, miniSD nebo SD slotem. Software automaticky rozpozná rozlišení a formát displeje i to, jestli jde o zařízení s dotykovým displejem. Pro zařízení s integrovanou pamětí bez slotu pro paměťové karty je přiloženo DVD s kompletní instalací. Nejdůležitější vlastnosti softwaru uvádí následující výčet:
 
o    Mapy kompletní Evropy
o    Předinstalované na 4GB kartě; 2GB zůstávají volné pro uživatele
o    Vysoká kompatibilita (Windows mobile, Symbian, Android)
o    Automatická instalace
o    Telefonování na POI (restaurace)
o    Navádění jízdními pruhy
o    Směrové informace
o    Přesný výpočet cesty
o    Licence vázána na paměťovou kartu
o    Součástí balení DVD se softwerem na backup a management map
 
sygic-mobile-maps.jpg
Ing. Richard  Malina - obchodní ředitel

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací