CEDA e-slaví 20 let

Praha, 2. března 2021 - Právě v této době oslavujeme 20 let, co společnost CEDA Maps a.s., tehdy ještě jako Central European data Agency, a.s. začala podnikat. Za normální situace bychom pozvali naše partnery, kolegy a další příznivce a oslavili bychom toto kulaté výročí společně. Bohužel to nyní není možné, a tak mi dovolte alespoň na dálku symbolicky připít CEDA na zdraví a poděkovat všem, kteří se přičinili o to, že CEDA vyrostla a dospěla v silnou, úspěšnou společnost.

Naším posláním bylo a stále je mapovat svět kolem nás a dnes se navíc soustředíme i na oblasti online dat a chytré mobility.

To vše není možné bez skvělého týmu. Přátelská atmosféra a společné hodnoty jsou základem našeho úspěchu. Je radostí spolupracovat s kolegy, které to baví, mají odvahu přicházet s novými myšlenkami, mají smysl pro detail, zodpovědnost a ochotu pracovat s velkým nasazením, když to je potřeba. Proto naše data a služby pomáhají všude tam, kde to je důležité. Ať se podle nich hledají nejrychlejší trasy pro záchranky, hasiče nebo policii, počítá se cena mýta nebo se třeba rozvážejí zásilky.

Další vzrušující projekty, na kterých pracujeme, jako je zavádění autonomních vozidel, tvorba HD map, multimodálních služeb, navigace v budovách nebo predikování vývoje dopravy nás i přes svoji náročnost velmi baví. Věříme, že tak i nadále budeme přinášet další inovativní řešení pro dopravu budoucnosti. Držte nám palce a sledujte tuto naši další cestu.

Děkuji tímto za těch úžasných 20 let všem našim partnerům a klientům, kolegům a také akcionářům.

Radovan Prokeš
Výkonný ředitel CEDA Maps a.s.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací