CEDA na konferencích s dopravní tématikou

Praha, 9. září 2020 - Sledujeme dění na konferencích s dopravní tématikou nejen u nás ale i v zahraničí. Potkejme se na nich a diskutujme společně o hotových řešeních ale i vizích a jejich konkrétních uplatněních. Nestíháte? Ozvěte se a probereme vše zajímavé i dodatečně.

Ve čtvrtek 10. září jsme plánovali účast na semináři GeoInfoStrategie – co se podařilo a co ne. Díky nepříznivé covidové situaci by ale odložen. Měl podat informace o postupu implementace GeoInfoStrategie a návazných tématech jako je BIM nebo DTM. Tato témata nás velmi zajímají, takže se určitě zúčastníme i v náhradním termínu.

V úterý 15. září se vypravíme do německého Chemnitzu na Cooperation Workshop with Czech Republic Automated Driving. Akci pořádá AMZ (sdružení dodavatelů pro automobilový průmysl) ve spolupráci s Ústeckým krajem s cílem prohloubit spolupráci mezi českými a německými organizacemi ve výzkumu a vývoji v oblasti autonomních vozidel. U toho nemůžeme chybět. 

Ve dnech 22. – 24. září se jako člen ČPA zúčastníme 7. konference České parkovací asociace. Akce se koná v konferenčním hotelu Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou. Jsme zvědaví na novinky na poli parkování, které zde mají být prezentovány z pohledu technologického, provozního, právního i ekonomického. Své know-how budou představovat účastníci z řady soukromých firem a měst. Rádi se vámi podělíme o zajímavosti a novinky.
 
Ve stejné době se zástupci CEDA vydají také do Ostravy na konferenci Tramvaje a autobusy našly společnou řeč: C-ITS technologie pro městskou hromadnou dopravu a navazující seminář ITS a C-ITS a jejich plánovaná podpora v OPD3, IROP2 a CEF Transport 2. Akce se konají 22 a 23. září a jsou určeny pro zástupce obcí a krajů a společností orientovaných na dopravní témata.  
 
V úterý 22.září se náš Google Maps team připojí k mezinárodní konferenci o telematických a logistických systémech Telematics CEE, která se však místo ve Vídni bude odehrávat ve virtuálním prostoru.
 
O den později, 23. září se online zúčastníme 14. konference Open Auto Drive Fora, jehož jsme členem. Očekáváme zde novinky o vývoji standardů z oblasti autonomních vozidel.
 
A na závěr tohoto programově bohatého týdne se ve čtvrtek 24. září připojíme k mezinárodní konferenci Navigation Data Standart, věnované tvorbě HD map pro autonomní vozidla. Jak bývá v poslední době zvykem, proběhne tato akce opět virtuálně.
 

Zaujalo vás některé ze zmíněných témat nebo máte nápad, který bychom mohli společně rozvíjet? Neváhejte a napište nám na projekty@ceda.cz.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací