CEDA zřizuje Výzkumné centrum prostorových digitálních dat

Praha, 3. října 2016 - S potěšením můžeme konstatovat, že se nám podařilo získat finanční podporu na zřízení Výzkumného centra prostorových digitálních dat z programu Potenciál Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Finanční podpora umožní vybudovat nové výzkumné centrum pro oblast zpracování digitálních dat vybavené nejnovějšími technologiemi. Naším cílem bude zvýšení kapacit společnosti pro realizaci výzkumně-vývojových aktivit v oblasti sběru, zpracování, implementace a distribuce prostorových dat. Výzkumné centrum bude zřízeno na pobočce společnosti v Brně, jeho dokončení je plánováno nejpozději v první polovině roku 2018.

Projekt č. CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_002/0000159 s názvem „Výzkumné centrum prostorových digitálních dat“ je spolufinancován za spoluúčasti Evropské unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj / Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.


S případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat:
Mgr. Hana Křepelková | krepelkova@ceda.cz


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací