Data CEDA na Ministerstvu zdravotnictví ČR

Praha, 22. září 2015 - S potěšením můžeme konstatovat, že dalším ministerstvem, které využívá naše data, se stalo Ministerstvo zdravotnictví ČR.
 
Tento měsíc jsme totiž ukončili dodávku intranetové verze digitálního mapového podkladu StreetNet CZE, jako subdodávku pro realizaci veřejné zakázky s názvem „Licence související s navazujícími agendovými registry Ministerstva zdravotnictví“ vyhlášené veřejným zadavatelem - Koordinačním střediskem pro resortní zdravotnické informační systémy MZ (dále KSRZIS). Plnění obsahuje i víceletou aktualizace dat.

Jak zmínil Mgr. Jan Jeřábek, produktový manažer pro veřejnou správu a samosprávu, KSRZIS centrálně spravuje všechny ICT řešení v rámci resortu a v rámci výše uvedeného projektu rozšiřovalo užití licencí produktů ESRI, mimo jiné, pro routovací účely. Právě součástí tohoto řešení se stala i data CEDA, které splňují nejpřísnější kritéria pro řešení dopravních úloh. Jsme rádi, že ve spolupráci se společností ARCDATA PRAHA potvrzujeme naše dominantní postavení v oblasti dodávek prostorových dat pro veřejnou správu a samosprávu.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací