Letní novinky v produktech CEDA

Praha, 30. června 2015 – Společnost CEDA vydává další verzi dat (1506) a rozšiřuje stávající nabídku produktů.

Společnost CEDA připravila pravidelné letní vydání nové verze geodatabáze StreetNet, jejích nadstaveb a databáze Zájmových bodů. Data prošla rozsáhlou a systematickou aktualizací, byly provedeny statisíce změn polohy, průběhu a atributového popisu jednotlivých prvků. Síť pozemních komunikací je v aktuálním vydání tvořena více než 330 000 km komunikací, obsahuje více než 99% existujících ulic a reflektuje také stav komunikací ve výstavbě.

Obohatili jsme také stávající extenze NAV a TOURIST. StreetNet NAV je rozšířen o tabulku mýta, která umožní vazbu na tabulku mýtných tarifů pro jednotlivé úseky, a tudíž přesné stanovení ceny mýtných poplatků pro vozidla nad 3,5 t. Turistická data obsahují poprvé i prvky zimní turistiky (běžkařské trasy, zimní značení turistický tras a sjezdovky).

Zájmové body prošly aktualizací zaměřenou mj. na kategorii školy a obchody, kde jsme zaznamenaly nárůsty počtů v řádu tisíců nových bodů. Ve struktuře POI nabízíme nově i zastávky hromadné dopravy pro území celé ČR (více než 35 tisíc bodů má přiřazen název zastávky a typ dopravního prostředku).

Nabídku stávajících produktů pro verzi 1506 rozšíří tato novinka:
Nadstavba geodatabáze StreetNet – StreetNet CROSSBORDER – je prostorovým rozšířením českých dat do pásma 20 km vně hranic České republiky. Uživatelé zde najdou data ve stejném rozsahu a kvalitě pokrytí, jakou znají ze StreetNetu. 

 


Pokud Vás některá z novinek zaujala a chtěli byste se o ní dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací