Nahlédněte do poutního Chrámu Nanebevzetí Panny Marie ve Staré Boleslavi s CEDA!

Praha, 21. listopadu 2017 - Poutní Chrám Nanebevzetí Panny Marie je s původně románskou bazilikou svatého Václava největším klenotem středočeského baroka. V bazilice aktuálně probíhá jak stavební, tak restaurátorská rekonstrukce. Společnost CEDA vytvořila prostřednictvím virtuální prohlídky prezentaci skvostného interiéru chrámu i okolního areálu při probíhajících pracích. Následná virtuální prohlídka bude provedena i po dokončení rekonstrukce. Umožní tak srovnání celého objektu před a po provedených opravách.

Tato nová moderní forma prezentace nabízí zájemcům dozvědět se zajímavosti o samotné stavbě a současně vybízí i k fyzické návštěvě místa. Stejný postup lze realizovat i u dalších turisticky atraktivních objektů a cílů. Virtuální prohlídky mohou být i interaktivní a to formou textu, videa nebo webových prvků.

Prohlídky je také možné představit ve virtuální realitě s pomocí brýlí. Tyto mohou současně složit jako propagační předmět daného místa.

Pokud Vás virtuální prohlídka zaujala, neváhejte, prezentujte touto moderní formou i váš objekt a využijte nabídky námi poskytovaných služeb!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na čísle + 420 727 946 745 nebo na vstupteprosim@ceda.cz 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací