Naše pole působnosti se rozšiřuje

Praha, 21. března 2016 - Společnost CEDA rozšiřuje nabídkové portfolio o dvě nové služby - vytvoření virtuální prohlídky Street View a implementaci systémů INDOOR lokalizačních a navigačních služeb.

Dalším produktem z portfolia americké společnosti Google Inc., který se společnost CEDA rozhodla přiblížit svým klientům, je služba Street View, respektive její odnož věnovaná vytváření panoramatických prohlídek ve vnitřních prostorách

Virtuální prohlídka realizovaná společností CEDA je moderní a efektivní marketingový nástroj, díky kterému získáte náskok před konkurencí. Virtuální prohlídka zákazníkovi umožní detailní prohlídku komerčních prostor jakéhokoliv typu. Vzrůstá tak Vaše důvěryhodnost, zlepšuje se pozice ve vyhledávání a zvyšuje se šance, že k vám zákazník najde cestu. Společně s pořízením virtuální prohlídky nabízíme našim zákazníkům i další služby, mezi které patří umístění do map Google, vytvoření firemního profilu Moje Firma, vytvoření sady profesionálních fotografií a zápis do navigační databáze.

Druhou inovací v našem portfoliu služeb jsou systémy lokalizace a navigace ve vnitřních prostorách budov. S pomocí řešení INDOOR navigace a lokalizace je možné získat údaje o poloze osob nebo objektů v uzavřených prostorách s přesností až několika centimetrů. Tyto údaje lze dále využívat v souladu s potřebami vašeho podnikání či činnosti.

Víme, že k realizovaným zakázkám je důležité přistupovat individuálně a komplexně. Proto vám nabízíme ucelené portfolio služeb, v rámci kterého vám poradíme s výběrem vhodné technologie, zajistíme vybudování infrastruktury vysílačů, zpracujeme mapové podklady, provedeme kalibraci přímo ve vašich prostorách a vše zaimplementujeme do vaší aplikace, případně vytvoříme aplikaci novou, přesně podle vašich přání a potřeb. Součástí nabídky našich služeb je i dlouhodobá údržba software a hardwarových zařízení, aktualizace mapových podkladů apod.


Pokud vás možnosti virtuální prohlídky a INDOOR lokalizačních a navigačních systémů zaujaly, neváhejte a kontaktujte naše specialisty, kteří se s vámi na toto téma rádi sejdou a doporučí vám optimální řešení.


Bc. Michal Klíč | klic@ceda.cz | + 420 226 220 088
 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací