Nespíme na vavřínech! Stále se vzděláváme a zlepšujeme…

Praha, 30. listopadu 2015 - Abychom mohli našim klientům správně poradit a pomoci s licencováním Google Maps API for Work, nesmíme zůstávat pozadu, co se novinek týče.

V Silicon Valley, v sídle společnosti Google, Inc., si pro nás nyní přichystali několik školení, jejichž splnění je od certifikovaných partnerů požadováno.

S radostí Vám proto oznamujeme, že dva z našich kolegů úspěšně prošli všemi povinnými kurzy, absolvovali všechny semináře a odevzdali požadované úkoly v nadstandardní kvalitě. Školení byla zaměřena jak na obchodní aktivity, spojené s prodejem a správným licencováním Google Maps, tak na získání technických znalostí, důležitých při implementaci produktů.

Získané certifikáty Google Maps Sales Representative a Google Maps Developer dokazují, že jsme nyní plně proškoleni, a proto pro nás není žádnou překážkou Vám poskytnout poradenství v souvislosti s licencováním Google Maps API, s kalkulací ceny, jejich objednáním a implementací.

Díky již přes rok trvajícímu partnerství CEDA - Google mají zákazníci z různých koutů Evropy možnost využít našich služeb při implementaci Google Maps, včetně odborného poradenství či návrhu řešení na míru. Že toto partnerství byl krok správným směrem, potvrzují noví spokojení klienti, kteří s námi v souvislosti s Google Maps navázali spolupráci.

Mapy společnosti Google, Inc. jsou nejpoužívanější mapovou službou na světě s více jak miliónem webů používajících Google Maps API, které měsíčně navštíví více jak bilión uživatelů. 40% návštěvníků internetu se pravidelně setkává s Google Maps nebo se stránkami využívajících Google Maps API. Proto aplikace využívající nejoblíbenější mapovou technologii na světě jsou pro Vás i Vaše zákazníky na pohled známé, nabízí oblíbené funkce a jsou velmi intuitivní.


Máte nějaké dotazy? Neváhejte se na nás obrátit, ať už telefonicky, emailem nebo osobně.

Mgr. Magdalena Indrová - Projektová manažerka
email:
indrova@ceda.cz
telefon: + 420 606 677 502


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací