Nová verze Lokalizačních tabulek Česka je k dispozici

Praha, 24. května 2021 – Společnost CEDA informuje o vydání nové verze dat Lokalizačních tabulek Česka verze 9.0 s certifikací mezinárodní agentury TISA.

 

Nová verze lokalizačních tabulek se zaměřila na dálnice, silnice I. a II. tříd a vybrané III. třídy a místní komunikace. U komunikací nižších tříd došlo hlavně na turisticky atraktivní lokality, detaily velkých měst jejich propojení s předměstími, úseky komunikací sledované v souvislosti se zimní údržbou a napojení průmyslových parků a dopravních uzlů. Cílem aktualizace je podpora zvýšení kvality a přesnosti vysílaných dopravních informací.

Kromě úspěšného vydání nových lokalizačních tabulek a získání certifikace TISA se společnosti CEDA také podařilo uspět ve výběrovém řízení na poskytovatele Lokalizačních tabulek Česka pro Ředitelství silnic a dálnic ČR. Během následujících 4 let bude CEDA nejen tvůrcem Lokalizačních tabulek Česka odpověděným i za jejich mezinárodní certifikaci, ale také poskytovatelem podpory všem odběratelům těchto důležitých dat. CEDA se tak bude moci i do budoucna starat o další rozvoj lokalizačních tabulek pro kvalitnější dopravní informovanost veřejnosti i efektivnější plánování investic a rozvoje sítě komunikací v Česku.


V případě zájmu o bližší informace nebo získání dat nás neváhejte kontaktovat na podpora@ceda.cz.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací