Nové letní vydání dat společnosti CEDA

Praha, 30. června 2016 – Společnost CEDA dnes vydává novou aktualizovanou verzi vektorových datových produktů a rastrových map.

Pravidelná letní edice je výsledkem půlroční práce týmu specialistů, kteří svou odbornou prací v terénu i v kanceláři připravili podklady pro vydání nové verze geodatabáze StreetNet a jejích nadstaveb, geodatabáze zájmových bodů a digitálních rastrových map, které z výše uvedených zdrojů odvozujeme.

      

 

Nová verze geodatabáze StreetNet přináší další rozšiřování a precizní zpřesňování sítě pozemních komunikací. Momentálně tak poskytuje více než 335 tisíc kilometrů sítě, kdy každý úsek je popsán 26 atributy. Vysoká pozornost je tradičně věnována i dalším 14 doplňkovým geografickým vrstvám, jako například železnicím, plochám dle využití půdy, vodstvu aj. Geodatabáze jako celek obsahuje 2,7 milionu geoprvků.

Nadstavby mateřské geodatabáze rovněž reflektují tak aktuální stav mnoha dalších navigačních údajů – ať už se jedná o rozšiřující atributy pro zpřesnění navigace (StreetNet NAV), turistickou a cyklonavigaci (StreetNet TOURIST), polohy vstupních bodů adres či zájmových bodů či detaily z plánů měst a externí databáze (StreetNet ULS link a TMC link).

Databáze zájmových bodů skokově narostla o 17% na současných téměř 186 600 POI. Pro aktuální vydání se výrobní oddělení zaměřilo na kategorie restaurace, školy, golfová hřiště, čerpací stanice, obchody, turistické atrakce a další vybrané kategorie.

 

Aktuální vydání dat bude promítnuto rovněž do naší mapové služby CWS (CEDA Web Services), která umožňuje řešení celé řady individuálních úloh, pro které jsou nutná kvalitní podkladová navigační data.

 


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na podpora@ceda.cz nebo na čísle + 420 226 220 087.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací