Places

Pomozte uživatelům objevit svět 100 milionů zájmových bodů s mnoha užitečnými informacemi

Hlavní funkce

 

Place Details

 

Názvy, adresy, detaily jako je hodnocení, návštěvnost nebo kompletní kontaktní údaje o více než 100 milionech zájmových míst. Places jsou živou databází obchodů, restaurací, úřadů a dalších služeb, adres a mnoha dalších. Denně přidávají místní průvodci a uživatelé stovky milionů změn a podrobných informací.

 

Current Place

Už nikdy se nebudet cítit ztraceni! S Current Place získáte mnoho užitečných informací o místě, kde se právě nacházíte vy nebo sledované zařízení - obchody, zájmové body či geografické lokality.

 

Find Place

Místo je nalezeno na základě blízkosti nebo téměř libovolného dotazu dle kategorie nebo lokality. Dozvíte se důležité kontaktní údaje jako telefoní číslo, adresu a název hledaného místa.

 

Autocomplete

Funkce autocomplete významně usnadňuje uživateli hledání, kdy na základě jeho polohy a vložených znaků odhaduje a našeptává vyhledávané místo. Zároveň eliminuje chybné zadání adresy, což ocení všichni, kdo převážejí a doručují zboží nebo poskytují dopravní služby.

 

Geocoding

Geocoding umožňuje převádět adresy na geografické souřadnice a tím lokalizovat místo v mapě.

 

Geolocation

S touto fukcionalitou nebudete ztraceni ani mimo signál GPS. Geolocation umožní lokalizovat vaši polohu nebo polohu sledovaného zařízení na základě Wi-Fi nebo GSM Cell ID.

 

Time Zone

Služba pro zjišťování aktuální časové zóny kdekoliv na zemi s informací o aktuálním posunu díky letnímu času.

 

 

 

Související API

 

Places SDK for Android

Přidejte informace o místech do vašich aplikací pro Android. Informace o více jak 100 milionech míst po celém světě. Šetří čas a eliminuje chyby při vyhledávání prostřednictvím funkce Autocomplete. Převádí mezi adresou a geografickou souřadnicí.  Více.

Places SDK for iOS

Přidejte informace o místech do vašich aplikací pro iOS. Informace o více jak 100 milionech míst po celém světě. Šetří čas a eliminuje chyby při vyhledávání prostřednictvím funkce Autocomplete. Převádí mezi adresou a geografickou souřadnicí.  Více.

Places Library, Maps JavaScript API

Přidejte informace o místech do webových aplikací. Informace o více jak 100 milionech míst po celém světě. Šetří čas a eliminuje chyby při vyhledávání prostřednictvím funkce Autocomplete. Převádí mezi adresou a geografickou souřadnicí.  Více.

Places API

Aktuální informace o milionech lokací pro HTTP volání.  Více.

Geocoding API

Převod adres na souřadnice a opačně.  Více.

Geolocation API

Vrací polohu uživatelene nebo zařízení i v lokalitách bez GPS signálu prostřednictvím GSM Cell ID a přístupových bodů WiFi.  Více.

Time Zone API

Služba pro zjišťování aktuální časové zóny kdekoliv na zemi s informací o aktuálním posunu díky letnímu času.  Více.

 

 

 

Další produkty

 

Maps

Poskytujte svým uživatelům přesné mapy s bohatým obsahem a galerií Street View.

Routes

Plánujte trasy z A do Z nad komplexními daty s informací o provozu v reálném čase.

 

 


Nenašli jste odpovědi na vaše otázky nebo máte zájem o další informace?
Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese google@ceda.cz, telefonním čísle + 420 727 946 679 nebo nám napište prostřednictvím formuláře. Naši specialisté se vám rádi budou věnovat.

 

 

Zeptejte se. Ozveme se vám. 

 


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací