Routes

Efektivní plánování tras nad přesnou mapou s informacemi o provozu v reálném čase

Hlavní funkce

 

Directions

Získejte do vašich řešení přesné pokyny pro plánování tras pro dopravu, cyklisty, motoristy i pěší. Díky funkcionalitě Directions můžeze plánovat trasy v reálném čase nebo stanovit čas dojezdu pro budoucí cestu.

S Directions budou vaše cesty plynulé, bez zbytečného čekání v zácpách. Také vaše plánování bude efektivnější, ušetří vám čas i peníze a zanechá pozitivní zážitek na všech stranách.

 

Distance Matrix

Porovnejte čas a vzdálenost po doporučených trasách mezi více cíli najednou.

Plánujete rozvážku zboží mezi pobočkami vaší společnosti, dopravujete zásilky koncovým uživatelům nebo jen vyrážíte na nákupy či výlety? Google Maps Platform vám umožní plánovat trasy s až 25 průjezdními body.

 

Roads

Vytvářejte přesné a efektivní itineráře pro vaše cesty a různé dopravní prostředky nebo naplánujte nejkratší cestu podél předem stanovených bodů.

Roads přiřadí GPS souřadnice vaší polohy ke geometrickému průběhu silnice a určí rychlostní limit podél těchto segmentů.

 

 

Související API

 

Direction API

Pomozte uživatelům nalézt jejich trasu. Služba vrací trasu i přes několik zastávek. K dispozici jsou i různé dopravní módy (auto, veřejná doprava apod.) a odhad dojezdu dle aktuální situace. Více.

Distance Matrix API

Porovnejte čas a vzdálenost po doporučených trasách mezi více cíli najednou. Včetně podpory dalších dopravních režimů.  Více.

Roads API

Vykreslení trasy na základě daných souřadnic z GPS. Kromě reálné trasy služba vrací i rychlostní omezení vztahující se k daným úsekům (pouze Asset Tracking aplikace). Více.

 

 

Další produkty

 

Maps

Poskytujte svým uživatelům přesné mapy s bohatým obsahem a galerií Street View.

Places

Objevujte svět s více než 100 miliony zájmovými body s detailními informacemi o poloze, kontaktech a atmosféře.

 

 


Nenašli jste odpovědi na vaše otázky nebo máte zájem o další informace?
Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese google@ceda.cz, telefonním čísle + 420 727 946 679 nebo nám napište prostřednictvím formuláře. Naši specialisté se vám rádi budou věnovat.

 

 

Zeptejte se. Ozveme se vám. 

 


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací