INDOOR mapování a lokalizace

Lokalizace a navigace ve vnitřních prostorách...

Systémy zjišťování polohy osob a objektů v uzavřených objektech jsou technickou novinkou, která pomůže inovovat vaše podnikání a dokáže vylepšit celkový dojem z vnitřních prostor vám, vašim zaměstnancům a zákazníkům. S jejich pomocí je možné získat údaje o poloze objektů a osob v prostoru s přesností až několik centimetrů. Tyto údaje lze dále dlouhodobě sbírat, vytvářet statistiky o pohybu a dále je využívat v souladu s vašimi potřebami a potřebami vašeho podnikání či činnosti.

Pracujeme s širokou škálou různých technologií a rádi vám poradíme, která varianta nebo jejich kombinace vám přinese maximální užitek.
 

 


Funkce a přínos INDOOR pozičních systémů v různých oblastech podnikání

INDOOR poziční systémy mají široké spektrum způsobů využití a jejich největší výhodou je možnost upravit systém každému zákazníkovi dle jeho potřeb. Namátkou jsme pro vás vybrali několik oblastí podnikání, kde lze naše systémy využít.
  

                  

 

 

Co nabízíme

Naším cílem je poskytnout co nejkomplexnější služby a přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně. Nejdůležitější částí procesu je výběr vhodného řešení a technologií dle dispozic oblasti, ve které podnikáte. Průběžně sledujeme nové trendy v oblasti INDOOR navigačních systémů a díky naší úzké spolupráci se světovými špičkami v oboru vám můžeme poskytnout vysoce kvalitní poradenské a konzultační služby.

Jsme profesionály v oblasti mapování a rádi vytvoříme přesné mapové podklady vašich prostor, které kompletně osadíme INDOOR hardware infrastrukturou a provedeme její konfiguraci.

Nedílnou součástí INDOOR pozičních systémů je i prostředí aplikace. Mezi naše služby patří i proces integrace lokalizačního a navigačního systému do vašeho stávajícího řešení. V případě, že aplikaci v současné době nemáte, rádi ji navrhneme a naprogramujeme.

 

S čím pracujeme

  • WiFi • Bluetooth Low Energy Videokamery a video detekce Visual Light Communication (VLC) Senzory chytrých zařízení RFID, NFC, UWB Magnetické pole      

 


 

"Vzhledem k velkému množství způsobů užití technologií INDOOR lokalizačních a navigačních systémů je třeba přistupovat ke každé realizaci individuálně. Proto poskytujeme komplexní služby v průběhu všech realizačních fází. K tomu patří i poskytování co nejširšího portfolia vhodných a ověřených technologií, tak abychom naplnili potřeby každého zákazníka s optimálním poměrem cena/výkon."

 


 

Chcete se dozvědět více?

Ptejte se našich specialistů na indoor@ceda.cz | + 420 226 201 103

leták ke stažení


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací