Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky Google Street View a související služby.

Rozšiřujeme nabízenou paletu služeb o realizace virtuálních prohlídek Google Street View pro interiéry a exteriéry firem. Získejte s námi náskok před konkurencí.

 

 

 Co je to virtuální prohlídka Google Street View ?


Interaktivní a poutavá
Jak už název napovídá, virtuální prohlídky jsou součástí služeb společnosti Google. Virtuální prohlídka Google Street View trochu připomíná interaktivní počítačovou hru, zákazníkovi umožní detailní prohlídku vašich firemních prostor, která ho bude bavit. Vzrůstá tak vaše důvěryhodnost, zlepšuje se pozice ve vyhledávání a zvyšuje se šance, že se u vás návštěvník také ubytuje, poobědvá, dá si kávu, zasportuje, nakoupí, získá nové informace atd.

Dostupná
Jsou dostupné všem uživatelům z počítačů, notebooků, smartphonů a tabletů. Odkazy na ně najdete při vyhledávání, v mapách, na firemních profilech a lze je vložit do vašich webových stránek, profilů na sociálních sítích a libovolně šířit formou odkazu.

Profesionální
Virtuální prohlídku mohou do Google služeb vkládat pouze certifikovaní partneři společnosti při splnění zadaných kritérií. Google díky tomu může garantovat kvalitu a věrohodnost této služby.

Bez omezení
Nezáleží na velikosti vaší firmy nebo obchodním zaměření. Naše virtuální prohlídka si prezentací vždy poradí!

 

 

Co v rámci služby nabízíme

 

Nasnímanou virtuální prohlídku vložíme do Google map, propojíme se Street View a nabídneme tak vaši návštěvníkům řadu cest, jak vás virtuálně navštívit. Všechny důležité kontaktní informace a další zajímavé údaje o vás budou propojeny na jednom místě. Díky naší službě navíc propojené na Google Street View. K virtuálním prohlídkám nabízíme výhodně či zcela zdarma různě velké balíčky profesionálních fotografií interiéru i exteriéru vaší společnosti pro další využití. V případě, že vás virtuální prohlídka zaujala, ale nechcete, aby vaše prostory byly prezentovány prostřednictvím Google, nabízíme vám alternativu ve formě samostatných 360° sférických fotografií a prohlídek. Jako partneři a dodavatelé dat pro nejvýznamnější navigační společnosti na trhu nabízíme se slevou či zcela zdarma zápis do navigačních databází. Buďte dostupní vašim klientům, i když jsou zrovna offline.

 

 

Chcete vědět více?

 

Navštivte www.vstupteprosim.cz, napište na vstupteprosim@ceda.cz nebo nám zavolejte na + 420 226 201 100. Naši specialisté vám rádi zodpoví vaše otázky a poradí s výběrem nejvhodnějšího produktu.

leták ke stažení


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací