Společnost CEDA spustila webové mapové služby CWS verze 2

Praha, 7. června 2017 – Společnost Central European Data Agency, a. s., oznamuje spuštění nové verze služby CEDA Web Services (CWS) ve verzi 2 s řadou nových a vylepšených funkcí.

CWS je webová mapová služba, která integruje nejpřesnější digitální mapové podklady CEDA pro Českou republiku a Slovensko do podoby souboru cloudových nástrojů pro práci s digitálními mapami. Službu lze použít při tvorbě vlastních mobilních, webových i dalších aplikací nejen k zobrazení vlastních dat nad mapou, např. v aplikacích pro sledování pohybu vozidel, ale také k vyhledávání adres a zájmových bodů, tras vhodných pro konkrétní vozidlo, logistické úlohy, podporu optimalizace rozvozu nebo pracovníků v terénu a řadě dalších. Služby jsou dostupné pomocí webového REST API a Java-scriptových knihoven.

Služba CWS vždy obsahuje nejnovější verzi datových podkladů CEDA. Neustále dochází také k vylepšování funkcí CWS a vývoji funkcí nových.

Aktuální verze CWS 2.0 nově obsahuje:

 • Službu pro hledání obslužných (dojezdových) oblastí s  vícenásobnou časovou podmínkou.
   
 • Zcela přepracovanou službu pro vyhledávání, která nově podporuje hledání více typů objektů (adresy, různé typy zájmových bodů, administrativní oblasti), filtrování pomocí PSČ, kódů adres z RÚIAN, fulltextové vyhledávání a další nové funkce.
   
 • Možnost většího přiblížení mapových podkladů (větší detail).
   
 • Podpora různých módů dopravy a jejich parametrů: osobní a nákladní automobil, BUS, pěší, cyklista.
   
 • Zpřesnění funkce hledání tras a řada dalších oprav a vylepšení.

 


Pokud máte zájem o bližší informace o službách CWS, kontaktujte nás a získejte testovací přístup. Více informací naleznete na adrese http://www.ceda.cz/cs/sluzby/cws/ nebo Vám je poskytneme na e-mailu: cws@ceda.cz.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací