Certifikace lokalizačních tabulek Slovenské republiky LT SVK v2.1

Praha, 22. února 2010 - dne 17. prosince 2009 byly schváleny, a organizací TISA certifikovány lokalizační tabulky Slovenské republiky verze 2.1.

lt svk.jpg
Lokalizační tabulky byly vytvořeny Slovenskou správou ciest  v souladu se soustavou norem EN ISO 14819 a specifikacemi TISA (Traveller Information Services Association) CEDA Slovakia poskytovala SSC v této činnosti konzultační služby.  Pokryty jsou dálnice, silnice 1. a 2. třídy, vybrané cesty 3. třídy (úseky k hraničním přechodům a přivaděčům) a vybrané místní komunikace, navazující na síť komunikací vycházející z větších měst.

Kódování atributových dat je dostupné ve formátu ANSI (win-1250) nebo UTF-8.

Vlastníkem a oficiálním distributorem této datové sady je Slovenská správa ciest. CEDA je distributorem slovenského překladu katalogu událostí (Event List SVK), včetně metodiky, který usnadní implementaci do tabulek.

Předběžný termín implementace LT SVK v2.1 do systému poskytování aktuálních dopravních informací ve Slovenské republice je stanoven na polovinu letošního roku.


V případě zájmu o bližší informace nás můžete kontaktovat:

Ing. Szebényiová Alica, CSc. - vedoucí odboru Cestnej databanky SSC
email: alica.szebenyiova@ssc.sk
Ing. Jiří Jindra - jednatel společnosti CEDA Slovakia
email: jindra@ceda.cz
Ing. Kristián Lengyel - DCO Manažer CEDA Slovakia
email: lengyel@ceda-slovakia.sk

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací