Už máte nová CEDA data?

Praha, 5. února 2019 - Dovolujeme si informovat stávající i budoucí uživatele našich dat o kompletním uvolnění další aktualizované verze z území Česka (včetně příhraničí) a Slovenska do distribuce.

Pravidelná zimní edice dat je výsledkem půlroční práce týmu specialistů, kteří svou odbornou prací v terénu a v kanceláři připravují podklady pro vydání nové verze geodatabáze StreetNet a jejích nadstaveb, geodatabáze zájmových bodů (POI) a digitálních rastrových map, které z výše uvedených zdrojů odvozujeme. Nejnovější data jsou rovněž k dispozici uživatelům naší mapové služby CWS (CEDA Web Services).

Tato aktualizace přispěla k dalšímu polohovému zpřesnění CEDA dat, revizi aktuálnosti atributů popisujících jednotlivé mapové prvky. Došlo také k rozšíření datového modelu navigační nadstavby NAV, která se nyní zaměřuje i na popis průjezdnosti a směrů omezení dle typů vozidel a jejich hmotnosti a rozměrů v síti pozemních komunikací. Novinkou je např. implementace dopravních značek „Průjezd zakázán“ nebo průjezdnost pro vozidla IZS. Značná pozornost byla také věnována turistické nadstavbě StreetNet TOURIST. Nově přibyly rovněž tramvajové tratě, které jsou v souladu s liniemi pozemních komunikací.


Pro více informací o našich datech nás neváhejte kontaktovat na podpora@ceda.cz, +420 727 946 679. V případě zájmu o nákup či datový vzorek jsme Vám k dispozici na obchod@ceda.cz, +420 727 946 745.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací