Vektorové mapové dlaždice: Novinka mezi datovými produkty CEDA

Praha, 21.března2018 – Rozšiřujeme nabídku datových produktů o vektorové mapové dlaždice. Nový a efektivní nástroj pro vizualizaci atributově obsáhlých GIS databází.

Vektorové mapové dlaždice jsou relativně novou technologií, která nabízí zajímavou alternativu již dobře známým rastrovým mapovým dlaždicím. Vektorová varianta přináší uživatelům řadu výhod, zejména:

Vektorové mapové dlaždice CEDA vycházejí graficky z dlaždic rastrových, a to nejen vizuálem, ale i pokrytím. Nabízíme je pro území České republiky i jejího příhraničí v dosahu 20 km od hranic. Pro české území jsou vizualizací dat StreetNet, StreetNet BUILDING, StreetNet ADR link a databáze zájmových bodů POI, vně hranic jsou odrazem StreetNet CROSSBORDER a POI příhraničí. Stejně jako je tomu u rastrových dlaždic, poskytujeme data jako celek, nebo jejich libovolné výřezy. Termínově je vydání toho produktu navázáno na nové verze vektorových databází.
 

Ukázka vzroku produktu prezentovaného v prostředí ArcGIS Online:


Pro více informací o produktu a možnostech jeho využívání nás neváhejte kontaktovat na podpora@ceda.cz nebo si více můžete přečíst zde.
 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací