Vydáváme letní verzi CEDA dat

Praha, 19. července 2017 – Dovolujeme si informovat stávající i budoucí uživatele našich dat o uvolnění další aktualizované verze z území Česka a jeho příhraničí.

Pravidelná letní edice je výsledkem půlroční práce týmu specialistů, kteří svou odbornou prací v terénu i v kanceláři připravili podklady pro vydání nové verze geodatabáze StreetNet a jejích nadstaveb, geodatabáze zájmových bodů (POI) a digitálních rastrových map, které z výše uvedených zdrojů odvozujeme.

Data jsou tradičně zaměřena především na síť pozemních komunikací, ale i celou řadu dalších geografických prvků, kde evidují stávající stav a také stav prvků s plánovaným uvedením do provozu.  Zapracovány byly desítky tisíc změn a nových prvků v území Česka a jeho příhraničí do 20 km od hranic.

Veškerá data – ať už vektorová jako StreetNet, zájmové body, většina nadstaveb StreetNetu, či digitální rastrové Mapové dlaždice – jsou k dispozici také v mapové službě CWS (CEDA Web Services), kterou naše společnost provozuje pro skupinu vybraných klientů.

Slovenské mapové podklady budou uvolněny do konce července 2017 v obdobném rozsahu jako data česká.


Pro více informací o našich datech nás neváhejte kontaktovat na podpora@ceda.cz, +420 727 946 679. V případě zájmu o nákup či datový vzorek jsme Vám k dispozici na obchod@ceda.cz, +420 727 946 745.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací