Vydáváme zimní verzi CEDA dat

Praha, 18.prosince 2017 – Dovolujeme si informovat stávající i budoucí uživatele našich dat o uvolnění další aktualizované verze území Česka a jeho příhraničí do distribuce. 

Pravidelná zimní edice je výsledkem půlroční práce týmu specialistů, kteří svou odbornou prací v terénu i v kanceláři připravili podklady pro vydání nové verze geodatabáze StreetNet a jejich nadstaveb, geodatabáze zájmových bodů (POI) a digitálních rastrových map, které z výše uvedených zdrojů odvozujeme. 
 
Data jsou tradičně zaměřena především na síť pozemních komunikací, ale i celou řadu dalších geografických prvků. Je evidován jejich aktuální stav a také stav související s plánovaným uvedením do provozu.  Zapracovány byly desítky tisíc změn a nových objektů v území Česka a jeho příhraničí do 20 km od hranic. Aktuální délka sítě pozemních komunikací je tak téměř 340 tis. km na českém území a 153 tis. km v příhraničí. Počet záznamů v databázi zájmových bodů již překročil 196 tisíc
 
Ve všech rastrových mapách jsou od verze 1711 budovy CEDA (v rozsahu plánů měst) doplněny o vrstvu budov z databáze ZABEGED© (Český úřad zeměměřický a katastrální).
 
 
Veškerá data – ať už vektorová jako StreetNet, zájmové body, většina nadstaveb StreetNetu, či digitální rastrové Mapové dlaždice – jsou k dispozici také v mapové službě CWS (CEDA Web Services), kterou naše společnost provozuje pro skupinu vybraných klientů.
 
Slovenské mapové podklady budou uvolněny do konce ledna 2018 v obdobném rozsahu jako data pokrývající Českou republiku.
 

Pro více informací o našich datech nás neváhejte kontaktovat na podpora@ceda.cz, +420 727 946 679. V případě zájmu o nákup či datový vzorek jsme Vám k dispozici na obchod@ceda.cz, +420 727 946 745.
 

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací