Přeskočit na hlavní obsah

Google Maps.

Poskytujeme podporu stávajícím i potenciálním zákazníkům Google Maps. Můžete se na nás obracet s technickými dotazy, poradíme s vhodností použití jednotlivých API pro vaše potřeby, s prací s Projekty (služba Google) a API klíči, stejně tak jako s otázkami ohledně počítání ceny, účtování a fakturace. V případě problémů zajistíme komunikaci s Google.

Mám zájem

Podpora / Google Maps

Google Maps mají celosvětové pokrytí. Mapy jsou neustále opravovány a doplňovány. Denně v jejich datech proběhne přes 50 milionů úprav. Ozvěte se nám a my Vám poradíme, jaké služby Google Maps jsou nejvhodnější pro vaše řešení.

Ne. Pokud získáte licenci přes Google Partnera jako je CEDA, můžete platit na fakturu.

Je to jednoduché. Po uzavření smlouvy pro vás vytvoříme platební účet. V Google Cloud Consoli pak změníte u vašeho Projektu platební metodu z kreditní karty na námi vytvořený platební účet a to je celé. Názvy vašich Projektů a všechny API klíče zůstanou stejné, takže nemusíte měnit zdrojové kódy.

Samozřejmě. Náš tým vám pomůže zkontrolovat všechna nastavení, ověřit, že máte správná oprávnění a provede vás celým procesem.

Užitečné odkazy

Nenašli jste odpověď?

Neváhejte nás kontaktovat na telefon +420 226 201 100, na email google@ceda.cz nebo použijte tento formulář.