Rev Geo

Aplikace pro masivní reverzní geokoding.

K čemu můžete využít aplikaci Rev Geo

Získáváte velký počet informací ze sledovacích (GPS) zařízení z území České republiky nebo Slovenska? Potřebujete vědět, kde se sledované objekty nacházely? S aplikací Rev Geo dostanete k souřadnicím informace o ulici, silnici, obci nebo o povolené rychlosti v daném místě.

Aplikace RevGeo slouží k tzv. reverznímu geokódování, tj. překladu bodů určených zeměpisnými souřadnicemi na informace o nejbližších bodech sítě pozemních komunikací, resp. o administrativních oblastech, ve kterých se nacházejí (např. o poloze v rámci státu, kraje, okresu, obce, ulice nebo pozemní komunikace). Navíc může poskytovat informaci o maximální povolené rychlosti na daném místě.

  

Jak Rev Geo funguje

Ke své činnosti aplikace používá předpřipravený mapový soubor s daty StreetNet CZE a StreetNet SVK společnosti CEDA, obsahující informace o všech relevantních pozemních komunikacích či oblastech v daném území. Vstupní data jsou dodávána formou vstupních datových souborů. Každý záznam odpovídá jednomu geografickému bodu. Výstupem je potom rovněž datový soubor, obohacený o požadované informace získané při překladu.

Samotný překlad je možné parametrizovat za účelem získání relevantních informací: je například možné určovat vzdálenost, do které se pro každý geografický bod budou hledat nejbližší body silniční sítě. Dále lze určovat způsob třídění nalezených záznamů, limitovat počet záznamů, které budou dodány do výstupního souboru, apod.

Aplikace funguje i pro nespojité body a dokáže vrátit pro nejednoznačné polohy i více možných výsledků seřazených podle vzdálenosti, významu komunikace apod.

basic

 

Výkon - výhody - kompatibilita

Výkon aplikace: 
stovky zpracovaných pozic za vteřinu (běžná PC) / tisíce zpracovaných pozic za vteřinu (servery)
Tip na využití: zpracování dat např. knihy jízd v systémech až o desítkách tisíc vozidel.

Výhody:
offline řešení (nezávislé na Internetu) 
výkonově překonává webové služby

Kompatibilita:
s platformou MS Windows (verze 7 a vyšší) 
možno dodat i pro Linux

 


V případě zájmu o bližší informace o toto řešení nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese revgeo@ceda.cz nebo telefonním čísle + 420 226 201 101. Naši specialisté se vám rádi budou věnovat.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací