Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra.

Kdo je CEDA Maps?

 

Jsme inovativní česká společnost s 20tiletou tradicí. Vytváříme digitální mapy Česka a Slovenska a nad nimi provozujeme mapové a informační služby. Působíme jako Google Cloud Partner pro oblast Google Maps a podílíme se na tvorbě navigačních dat TomTom. Naše data používají hasiči, policie, výrobci navigací a největší české i globální technologické firmy. Spolupracujeme na inovativních projektech v oblasti vědy a výzkumu – např. tvorbě navigace a podpoře mobility hendikepovaných www.route4all.eu. Chceme se stát lídrem v podpoře udržitelné mobility v regionu. V roce 2022 jsme získali čestné uznání v soutěži Vizionáři.

Staň se členem našeho týmu

V současné době chceme náš tým významně rozšířit, proto hledáme kandidáty na následující pozice.

Do nově vznikajícího vývojářského teamu hledáme parťáka, jehož náplní práce bude návrh a vývoj backendových SW služeb pro inovativní mapové, mobilitní, telematické, dopravní, navigační, IoT aplikace; tvorba proof of conceptů v rámci výzkumných projektů společnosti zahrnující práci s cloudovými (a mapovými) službami nad daty společnosti i třetích stran; vývoj nástrojů pro automatizaci sběru (zejm. dopravních) dat, jejich analýzu apod. 
CEDA is looking for experienced proffessional to extend its sales presence in DACH and CEE region. With wide porfolio of inovative solutions from CEDA, Google or HERE you should monitor the markets in the region, choose optial go-to-market strategy and execute it
Máte zkušenosti s prodejem IT služeb a řešení? Chcete prodávat inovativní produkty a služby? Máme řadu vlastních unikátních řešení a zastupujeme také silné značky jako je Google, HERE nebo TomTom.
Přidejte se do našeho obchodního týmu, který nestíhá všechny příležitosti a obsloužit všechny zákazníky, které produktové portfolio společnost nabízí.
  • 1