Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra.

Kdo je CEDA Maps?

 

Jsme inovativní česká společnost s 20tiletou tradicí. Vytváříme digitální mapy Česka a Slovenska a nad nimi provozujeme mapové a informační služby. Působíme jako Google Cloud Partner pro oblast Google Maps a podílíme se na tvorbě navigačních dat TomTom. Naše data používají hasiči, policie, výrobci navigací a největší české i globální technologické firmy. Spolupracujeme na inovativních projektech v oblasti vědy a výzkumu – např. tvorbě navigace a podpoře mobility hendikepovaných www.route4all.eu. Chceme se stát lídrem v podpoře udržitelné mobility v regionu. V roce 2022 jsme získali čestné uznání v soutěži Vizionáři.

Staň se členem našeho týmu

V současné době chceme náš tým významně rozšířit, proto hledáme kandidáty na následující pozice.

Do nově vznikajícího vývojářského teamu hledáme parťáka, jehož náplní práce bude návrh a vývoj backendových SW služeb pro inovativní mapové, mobilitní, telematické, dopravní, navigační, IoT aplikace; tvorba proof of conceptů v rámci výzkumných projektů společnosti zahrnující práci s cloudovými (a mapovými) službami nad daty společnosti i třetích stran; vývoj nástrojů pro automatizaci sběru (zejm. dopravních) dat, jejich analýzu apod. 
Máte zkušenosti s prodejem IT služeb a řešení? Chcete prodávat inovativní produkty a služby? Máme řadu vlastních unikátních řešení a zastupujeme také silné značky jako je Google, HERE nebo TomTom.
Přidejte se do našeho obchodního týmu, který nestíhá všechny příležitosti a obsloužit všechny zákazníky, které produktové portfolio společnost nabízí.
Hledáme talenty dlouhodobě. Jste opravdu dobří v tom, co děláte a máte chuť podílet se na skvělých produktech a projektech? Nejsme korporát, nehledáme lidi na škaltulková místa, ale tvoříme místa pro talentované lidi. Chceme, aby nás práce bavila a každý v ní využil svůj talent na maximum.
Napište nám proč si myslíte, že CEDA je pro vás ta pravá výzva a pošlete svůj životopis, ozveme se vám.
  • 1