Přeskočit na hlavní obsah

Kariéra.

Kdo je CEDA Maps?

 

Jsme inovativní česká společnost s 20tiletou tradicí. Vytváříme digitální mapy Česka a Slovenska a nad nimi provozujeme mapové a informační služby. Působíme jako Google Cloud Partner pro oblast Google Maps a podílíme se na tvorbě navigačních dat TomTom. Naše data používají hasiči, policie, výrobci navigací a největší české i globální technologické firmy. Spolupracujeme na inovativních projektech v oblasti vědy a výzkumu – např. tvorbě navigace a podpoře mobility hendikepovaných www.route4all.eu. Chceme se stát lídrem v podpoře udržitelné mobility v regionu. V roce 2022 jsme získali čestné uznání v soutěži Vizionáři.

Staň se členem našeho týmu

V současné době chceme náš tým významně rozšířit, proto hledáme kandidáty na následující pozice.

Hledáme obchodně zaměřeného manažera pro rozvoj našich strategických zakázek v ČR!
Staňte se klíčovým hráčem v našem týmu, úzce spolupracujte s CEO společnosti a mějte významný vliv na další obchodní úspěch firmy. Pro rychlé zapracování navíc dostanete podporu od produktových manažerů, ale i dalších členů obchodního týmu.
Hledáme dynamického a inovativního projektového manažera, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám formovat budoucnost mobility. Pokud máte vášeň pro technologie a chcete mít reálný dopad na zlepšení každodenního života lidí, CEDA Maps a.s. je pro vás tou správnou volbou. Přidejte se k nám a staňte se součástí naší mise vytvářet lepší a inteligentnější způsoby, jak se pohybovat světem.
Hledáme manažera, který rozumí mezinárodnímu obchodu a je schopen budovat silné vztahy s klienty. Staňte se klíčovým hráčem v našem týmu a podílejte se na expanzi našich inovativních řešení do Evropy i do zbytku světa. Nabízíme příležitost pracovat v prostředí plném nejnovějších technologií za nadstandardní ohodnocení.
  • 1