Přeskočit na hlavní obsah

Google Maps Platform.

Poskytujeme podporu stávajícím i potenciálním vývojářům Google Maps Platform (API). Můžete se na nás obracet s technickými dotazy, poradíme s vhodností použití jednotlivých API pro vaše potřeby, administrací projektů a API klíčů, stejně tak jako s otázkami ohledně počítání ceny, účtování a fakturace. Pomůžeme Vám využít Google Maps API na maximum. 

Mám zájem

Podpora / Google Maps Platform (API)

Google Maps mají celosvětové pokrytí. Mapy jsou neustále opravovány a doplňovány. Denně v jejich datech proběhne přes 50 milionů úprav. Ozvěte se nám a my Vám poradíme, jaké služby Google Maps jsou nejvhodnější pro vaše řešení.

Ne. Pokud získáte licenci přes Google Partnera jako je CEDA, můžete platit na fakturu.

Je to jednoduché. Po uzavření smlouvy pro vás vytvoříme platební účet. V Google Cloud Consoli pak změníte u vašeho Projektu platební metodu z kreditní karty na námi vytvořený platební účet a to je celé. Názvy vašich Projektů a všechny API klíče zůstanou stejné, takže nemusíte měnit zdrojové kódy.

Samozřejmě. Náš tým vám pomůže zkontrolovat všechna nastavení, ověřit, že máte správná oprávnění a provede vás celým procesem.

Bohužel opravit chybu v Google Maps nemůžeme. Ale to nevadí, protože úpravu chybných údajů v mapách můžete provést jednoduše sami. Pokud se jedná o Vaší firmu nebo podnik, použijte volbu „Nárokovat tuto firmu“ v detailu místa na stránce https://maps.google.com. Údaje můžete editovat zdarma a změny budou viditelné ihned. Pokud jste našli jinou nepřesnost, použijte tlačítko „Odeslat zpětnou vazbu“ v pravém dolním rohu mapy na webu https://maps.google.com, resp. přes položku „Nápověda a zpětná vazba“ v menu mobilní aplikace. Změny pak projdou kontrolou a projeví se za pár dní. I díky tomu patří Google Maps na špičku v aktuálnosti dat o bodech zájmu. Další pomoc najdete na https://support.google.com/maps/answer/3094088?hl=cs

Užitečné odkazy

Nenašli jste odpověď?

Neváhejte nás kontaktovat na telefon +420 226 201 100, na email google@ceda.cz nebo použijte tento formulář.