Přeskočit na hlavní obsah

CEDA API.

Poskytujeme podporu současným i budoucím uživatelům CEDA API. Řešíme technické i obchodní dotazy. Pokud objevíte chyby v datech, předáme informaci jejich tvůrcům. 

Mám zájem

Podpora / CEDA API

API je zkráceně Application Programming Interface. V informatice označuje rozhraní, které programátor využívá při komunikaci se softwarem. Zpravidla se jedná o soubor funkcí, knihoven a postupů, díky kterým si dvě aplikace mohou jednosměrně i dvousměrně vyměňovat data. 

CEDA mapové služby jsou postavené na CEDA datech, která vyrábíme a aktualizujeme již 
20 let. Na území Česka a Slovenska mají naše služby celou řadu nadstaveb, které umožnují například vyhledat volné parkovací místo, navigovat hendikepované, navádět uvnitř budov. 

O zdrojová data se nestará komunita laiků, ale stabilní tým zkušených editorů. Proto u našich dat i služeb garantujeme aktuálnost a polohovou přesnost.

Ano, data i služby vytváříme z identické geodatabáze. Proto jsou polohově i atributově zcela kompatibilní.

Ano. Považujeme za správné nechat vás ověřit, jestli vám naše služby přináší požadovanou hodnotu. Ozvěte se nám a domluvíme se na podmínkách ověřovacího přístupu. Potřebujeme vědět, jaké služby, v jakém objemu a na jak dlouho chcete vyzkoušet. 

Užitečné odkazy

Nenašli jste odpověď?

Neváhejte nás kontaktovat na telefon +420 226 201 100, na email cws@ceda.cz nebo použijte tento formulář.