O společnosti

S námi se neztratíte...

Naše společnost CEDA Maps a. s. (dříve Central European Data Agency, a.s) působí na českém a slovenském trhu již 20 let. Spravujeme vlastní databázi vektorových mapových podkladů Česka a Slovenska. Participujeme na tvorbě celoevropské bezešvé navigační databáze vytvářené nadnárodní společností TomTom. Jsme Google Cloud Partner (dříve Google for Work Partner) v oblasti prodeje map a mapových služeb. Dodáváme data řadě výrobců navigací. Poskytujeme konzultační služby v oblasti IS zaměřených na dopravu a řeříme projekty zaměřené na lokalizaci a navigaci nejen motorových vozidel. Spolupracujeme na projektech v oblasti vědy a výzkumu.

CEDA byla založena v roce 2000 firmami P. F. art, spol. s. r. o. a Kartografie Praha, a. s. za účelem pokrytí obchodních aktivit zakládajících společností na trhu s digitálními mapami a prostorovými databázemi. Od začátku roku 2006 pak vlastní dceřinou společnost CEDA Slovakia, s.r.o..


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací