12. ročník soutěže Zlatý erb 2010

Praha, 10. března 2010 - soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí sponzoruje, tak jako předcházející ročníky, společnost CEDA.

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

I letos mohou soutěžit také weby měst, obcí a regionů zaměřené na turistický ruch. Budou se vyhlašovat i zvláštní ceny.

Hlavní ceny budou uděleny ve třech tradičních kategoriích:

a) nejlepší webové stránky města
(včetně magistrátů, městských částí a obvodů. V hl. m. Praze webové stránky městských částí pověřených výkonem státní správy)

b) nejlepší webové stránky obce
(v hl. m. Praze webové stránky ostatních městských částí)

c) nejlepší elektronická služba 
zlaty erb.jpg

Osobní záštitu nad soutěží převzal Ing. Jaroslav Chýlek, MBA, náměstek ministra vnitra pro informatiku. Nad cenou o nejlepší elektronickou službu převzal osobní záštitu prezident Nejvyššího kontrolního úřadu Ing. František Dohnal. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Soutěž je pořádána pod záštitou Asociace krajů České republiky, ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS.

Zlatý erb byl oceněn jako finalista světové soutěže Stockholm Challenge Award.

  stockholm challenge.jpg
Monika Ülker - marketing & analytik obchodních dat

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací