Retailový prodej

Praha, 2. února 2010 - koncem roku 2008 jsme významněji rozšířili naše aktivity v oblasti retailového prodeje uvedením navigačního softwaru pro mobilní telefony McGuider na český a slovenský trh.

Později jsme na úspěšný prodej navázali a získali výhradní zastoupení produktu Mobile Maps (taktéž navigační software pro mobilní telefony) pro Českou republiku, který úspěšně dodáváme přes řadu významných distributorů do několika set kamenných prodejen, ale i e-shopů, nevyjímaje velké obchodní řetězce. V neposlední řadě jsme též mnohaletými prodejci navigačních nosičů TravelPilot a VDO Dayton .

Vzhledem k našemu předchozímu úspěšnému působení v oblasti retailového prodeje jsme se rozhodli věnovat se této oblasti šířeji. Z tohoto důvodu jsme založili nové oddělení, které má ambice rozšiřovat portfolio uvedených produktů a významněji působit na poli retailového prodeje. Rádi bychom Vám tak touto cestou nabídli spolupráci při prodeji Vašich produktů a zároveň obohatili Vaši nabídku zbožím z našeho produktového portfolia.
 
sygic mobile_maps.jpg  

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Na brzkou spolupráci se těší


Ing. Richard Malina - vedoucí oddělení retailového prodeje


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací