Zápis POI – zájmového bodu

Praha, 26. září 2011 – Společnost Central European Data Agency, a.s. zpřístupnila na svých webových stránkách jednoduchý formulář, který umožní rychlý zápis zájmového bodu – POI (Point of Interest) do navigační databáze CEDA a Tele Atlas (TomTom).

Dostat POI (informaci o vašem hotelu, restauraci, čerpací stanici, půjčovně aut, autoopravně, atd. – celkem 53 kategorií) do databáze společnosti CEDA a Tele Atlas (Tom Tom) nikdy nebylo jednodušší. Dokážete to pomocí jednoduchého formuláře. Po zapsání se váš POI bude zobrazovat v navigačních přístrojích. Zlepšíte tak informovanost o vás a přilákáte další zákazníky.

Do dnešního dne máme navázány obchodní vztahy např. s těmito producenty: TomTom, Garmin, Mio, NavNGo (iGo), GoClever, Dynavix, Sygic, Blaupunkt a Map Factor. Zájmový bod se objeví v navigaci (u koncového zákazníka) v rozmezí od 3 měsíců do 1 roku od zapsání, v závislosti na uzavírce změn a na vztazích s jednotlivými výrobci navigačních přístrojů.

 

Ing. Zuzana Viletová, Brand Manager
viletova@ceda.cz
Central European Data Agency, a. s.
 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací