Konference: DOPRAVNÍ ZPRAVODAJSTVÍ A JEHO PŘÍNOS PRO BEZPEČNOST SILNIČNÍHO PROVOZU

Praha, 11. října 2012 - Ve dnech 24. a 25. září 2012 proběhla pod záštitou Operačního odboru Policejního prezidia České republiky konference na téma „Dopravní zpravodajství a jeho přínos pro bezpečnost silničního provozu“.

Kromě zástupců dopravní policie, v čele s plk. Leošem Tržilem, ředitelem služby dopravní policie ČR, se konference zúčastnila i řada dalších organizací a komerčních společností, které v této oblasti působí. Prestiž celé akce podtrhla i účast dopravních policistů z Francie, Německa a Polska.

Přínosem konference bylo přímé porovnání konkrétních řešení a využívaných technologií nejen u PČR, ale i v dalších organizacích a firmách zaměřených na sběr, zpracování, prezentování a poskytování těchto dat.

Naše společnost prezentovala využití vektorových dat StreetNet CZE (včetně nadstaveb) pro oblast navigačních aplikací a datové sady Global Network, která je roky využívána v rámci činnosti Centra dopravních informací PČR, ale i v projektu Jednotného systému dopravních informací (JSDI), který organizuje Ředitelství silnic a dálnic ČR.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací