Google Maps Platform

Nová platforma Google API pro rozvoj vašeho podnikání.

Google Mapy do vaší aplikace

Google mapy jsou nejpoužívanější mapovou službou na světě s více než miliardou uživatelů každý měsíc, s oblíbenými funkcemi jako je Street View, celosvětovým pokrytím a spoustou užitečných nástrojů a funkcí.

Google Maps Platform využijete ve vašich vlastních aplikacích, webových stránkách, mobilních zařízeních, při geomarketingu, hledání tras i polohy.

 

99%
pokrytí světa

Důvěryhodná a komplexní data pro více než 200 zemí.

65 milionů kilometrů
  komunikací

Spolehlivé navigační infomace kdekoli.

25 milionů
updatů denně

Přesné infomace v reálném čase.

1 miliarda
aktivních uživatelů měsíčně

S ověřenou infrastrukturou Google.

 

 

Přehledná organizace produktů

 

Google Maps Platform zachovává známou funkcionalitu v novém přehlednějším uspořádání. Vybraná API jsou navíc vylepšena tak, aby poskytovala uživatelům lepší zážitek a napomáhala optimalizaci nákladů na straně provozovatele.

Maps

Poskytujte svým uživatelům přesné mapy s bohatým obsahem a galerií Street View.

Routes

Plánujte trasy z A do Z nad komplexními daty s informací o provozu v reálném čase.

Places

Objevujte svět s více než 100 miliony zájmovými body s detailními informacemi o poloze, kontaktech a atmosféře.

 

 

Výhody pro každého

 

Nově už není potřeba řešit licenci, ve které Google Maps API využíváte (zda v interní aplikaci, zda je přístup zpoplatněn atp.). Všichni také získávájí automaticky nárok na technickou podporu. Konzumace služeb je zpoplatněna všem uživatelům stejně. Pro rozvíjející se projekty je nespornou výhodou měsíční platba pouze za zkonzumované služby a rovněž bonusový kredit 200 dolarů měsíčně pro každého zákazníka zdarma. Provozujete aplikaci s velkou konzumací služeb? Obraťte se na nás jako na cetifikovaného Google Cloud Partnera, který vám může nabídnout významné slevy. Více o platebním modelu zde.

 

 

Proč nás kontaktovat

 


Společnost CEDA působí na trhu s digitálními mapami již od roku 2001. Věděli jste, že významná část základního mapového obsahu Google map v Česku a na Slovensku byla vytvořena právě námi? Jsme také členem program Google Street View Certifikováno. Taková kompetence je naprosto unikátní.

V roce 2014 jsme se stali autorizovaným partnerem společnosti Google pro oblast Google Maps API, zůstáváme jedním ze dvou specializovaných partnerů ve střední a východní Evropě, jediný původem z Česka a jediným přítomným na Slovensku. Spolupracujeme s řadou významných zákazníků od Holandska po Bělorusko, od Litvy po Srbsko. Specializujeme se na řešení dopravních úloh, sledování vozidel, plánování, optimalizaci, ale také zlepšování uživatelského zážitku u řady aplikací.

Nový obchodní model společnosti Google nám umožňuje poskytovat zákazníkům s velkou konzumací služeb mapová API za značně zvýhodněných podmínek. Je to váš případ? Neváhejte a kontaktujte nás!

 


Nenašli jste odpovědi na vaše otázky nebo máte zájem o další informace?
Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese google@ceda.cz, telefonním čísle + 420 702 237 299 nebo nám napište prostřednictvím formuláře. Naši specialisté se vám rádi budou věnovat.

 

 

Zeptejte se. Ozveme se vám. 

 


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací