Internetová aplikace pro lepší komunikaci s uživateli dat

Praha, 7. prosince 2006 - Společnost CEDA začátkem října letošního roku uvedla do provozu novou internetovou aplikaci, která je postavena nad datovou sadou StreetNet ČR. Aplikace vznikla za účelem lepší komunikace s obchodními partnery a uživateli dat. Umožňuje interaktivní report zjištěných chyb.

Report je realizován prostřednictvím zadání bodu v mapovém okně a jeho textovém popisu do automaticky generovaného formuláře. Každý uživatel uvidí všechny zadané body/chyby i s jejich textovým popisem. Release aktualizovaných verzí datové sady StreetNet ČR probíhá 2x ročně a CEDA garantuje, že do každé verze budou zaneseny opravy chyb získané od uživatelů prostřednictvím internetové aplikace v příslušném časovém období.

Aplikace si neklade za cíl konkurovat veřejným mapovým serverům po obsahové ani po kartografické stránce. Přístup do aplikace je chráněn přístupovými údaji v podobě osobního účtu a hesla.

Aplikace vznikla ve spolupráci s partnerskou společností Multimedia Computer (www.mmc.cz) a je založena na technologii Aquarius.NET.

obr_bugreportserver_V_480.jpg

Více informací Vám poskytne:
Pavel Blažek
blazek@ceda.cz, tel. 227 018 442


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací