Unikátní vazby produktu StreetNet

Po naší síti k Vaší adrese…

Společnost Central European Data Agency, a.s. stojí za svým heslem „S námi se neztratíte…!“ a uvádí na trh unikátní vazbu (link), která umožní pracovat s adresou vztaženou na uliční úsek.

Každé adrese v České republice je přiřazena reprezentace její polohy na úseku komunikace. Propojením kompletní bezešvé silniční sítě (až do úrovně ulic a místních komunikací) a databáze adres (jejich vazby na linie StreetNet) máte možnost:

 

StreetNet + POI

Další zajímavou vazbou produktu StreetNet je ucelená sada lokalizovaných databází zájmových objektů (POI - Points Of Interest), v níž každý záznam zahrnuje řadu informací o objektu. Každému POI je přiřazena vazba na linii StreetNetu a poloha vstupního bodu ležícího na této linii. Vstupní body jsou buď průmětem na nejbližší komunikaci (se stejným názvem ulice) nebo jsou určeny na základě skutečného vstupu do objektu.

Vazba POI nad uliční s silniční sítí (StreetNet) umožňuje:

Zajímají Vás bližší informace? Prosím, kontaktujte obchodní tým.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací