CEDA na desátém ročníku konference ISSS

Praha, 4. dubna 2007 – Ve dnech 2. až 3. dubna se v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové konal jubilejní desátý ročník konference Internet ve státní správě a samosprávě – ISSS 2007. Společnost CEDA děkuje návštěvníkům a partnerům za návštěvu svého výstavního stánku.

Konference ISSS se během uplynulých let stala uznávanou platformou pro výměnu zkušeností i názorů a v současné době hraje významnou roli v rozvoji e-governmentu nejen v České republice, ale i v řadě zemí střední Evropy. Na konferenci ISSS si najde cestu prakticky každý, kdo má co říci k problematice elektronizace veřejné správy v této zemi, a to včetně politiků, zástupců veřejné správy, odborníků či dodavatelů ICT technologií a řešení.

Počet registrovaných účastníků (celkem 2100), přednášek i expozic (více než 250) opět překonal statistiky předchozího ročníku a organizátoři konference získali cenu ministra informatiky ČR.
Osobní záštitu konferenci poskytli premiér Mirek Topolánek a ministr vnitra Ivan Langer, visegrádskému setkání pak podobně jako v loňském roce předseda Senátu ČR Přemysl Sobotka.

Ve výstavní části se představilo přes 110 vystavovatelů (především z řad dodavatelů ICT a služeb do sektoru veřejné správy), mezi kterými nechyběla společnost Central European Data Agency.

Děkujeme tímto návštěvníkům konference, našim partnerům i klientům za návštěvu stánku, kde jsme měli možnost vzájemně diskutovat zajímavá témata konference, novinky, nové datové produkty a internetové mapové služby.

Tradiční aktuální témata konference ISSS:

100_6064_V_480.jpg

Více informací o konferenci ISSS 2007 i o předchozích ročnících lze najít na www.isss.cz.

Pro bližší informace kontaktujte tým zaměstnanců společnosti CEDA

 
 

________________________________________


O společnosti Central European Data Agency, a. s.

Společnost Central European Data Agency, a. s. je první specializovanou firmou, která se plně věnuje pořizování a správě mapových podkladů a prostorových databází v digitální formě.

Kmenovou nabídku společnosti CEDA tvoří ucelený balík digitálních dat České republiky a mapových podkladů pokrývajících více než 600 měst a obcí České republiky včetně uličních sítí. Dalšími datovými projekty jsou pořízení map adresních bodů měst ČR a tvorba bezešvě propojené silniční a uliční sítě ČR - StreetNet, která je vhodná i pro náročné GIS aplikace. CEDA také participuje na tvorbě celoevropské bezešvé navigační databáze vytvářené nadnárodní společností Tele Atlas. Společnost CEDA se rovněž aktivně zapojuje do řešení výzkumných úkolů a je spoluřešitelem několika ministerských projektů.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací