CEDA sponzorem soutěže Zlatý erb

Praha, 15. března 2007 – Sdružení Zlatý erb vyhlásilo již devátý ročník soutěže Zlatý erb 2007. Soutěžícími jsou města, městské části, obce a kraje ČR. Předmětem soutěže jsou oficiální webové stránky a elektronické služby měst, městských částí, obcí a krajů České republiky.

Vyhlášení výsledků krajského kola Vysočina proběhlo 12. března 2007 za účasti hejtmana Miloše Vystrčila a radních kraje.

Společnost Central European Data Agency, a. s. blahopřeje vítězům jednotlivých kategorií:

Nejlepší webová stránka města
1. Moravské Budějovice
2. Jaroměřice nad Rokytnou
3. Havlíčkův Brod

Nejlepší webová stránka obce
1. Oříšky
2. Dobronín
3. Luka nad Jihlavou

Nejlepší elektronická služba
1. Nové Město na Moravě: Lyžařské zpravodajství
2. Nové Město na Moravě: Regionální informační síť - iNOVOMĚSTSKO, Informační portál obcí Novoměstska
3. Nová Říše: Katalog firem a služeb

Cena veřejnosti
Cikháj

Ing.P.Pavlinec_M_120.jpg RNDr._M.Vystrcil_M_120.jpg Predstavitele_kraje_M_120.jpg

 

„Jsem velmi rád, že společnost CEDA měla možnost přispět formou sponzoringu krajského kola Vysočina k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky a mohli jsme tímto způsobem podpořit modernizaci a rozvoj informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií“, říká předseda představenstva a ředitel společnosti Ing. Jiří Jindra.

Více informací o soutěži Zlatý erb naleznete zde nebo kontaktujte:

Mgr. Alexandra Poláková
Marketing Specialist
Central European Data Agency, a. s.
Tel.: 227 018 452
e-mail: polakova@ceda.cz
________________________________________
O společnosti Central European Data Agency, a. s.
Společnost Central European Data Agency, a. s. je první specializovanou firmou, která se plně věnuje pořizování a správě mapových podkladů a prostorových databází v digitální formě.
Kmenovou nabídku společnosti CEDA tvoří ucelený balík digitálních dat České republiky a mapových podkladů pokrývajících více než 600 měst a obcí České republiky včetně uličních sítí. Dalšími datovými projekty jsou pořízení map adresních bodů měst ČR a tvorba bezešvě propojené silniční a uliční sítě ČR - StreetNet, která je vhodná i pro náročné GIS aplikace. CEDA také participuje na tvorbě celoevropské bezešvé navigační databáze vytvářené nadnárodní společností Tele Atlas. Společnost CEDA se rovněž aktivně zapojuje do řešení výzkumných úkolů a je spoluřešitelem několika ministerských projektů.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací