Strategické partnerství mezi společností CEDA a slovenskou firmou MAPA Slovakia Digital

Praha, září 2011 - s potěšením si vám dovolujeme oznámit, že jsme uzavřeli strategické partnerství s firmou MAPA Slovakia Digital (MSD), která se tímto stala výhradním prodejcem datové sady StreetNet SVK na Slovensku.
Jak uvedl ředitel a předseda představenstva společnosti CEDA, Ing. Jiří Jindra, jedná se o historický milník ve spolupráci těchto firem, které obchodně kooperují již roky. „Věřím, že toto spojenectví přinese dvojí benefit koncovým zákazníkům – jednak vyšší regionální podporu ze strany MSD, ale zároveň i možnost plně se zaměřit na rozvoj tohoto produktu v případě CEDA“.
Obě strany plánují doplnění produktu o sofistikované navigační atributy umožňující turn-by-turn navigaci nejen pro řidiče osobních vozidel, ale i pro pěší a nákladní přepravce, rovněž pak připojení vrstvy budov, adresních bodů, POI, turistických i cykloturistických plně routovatelných dat. Cílem je vytvoření unikátní datové sady, která bude vyhovovat nejpřísnějším požadavkům na bohatost datového obsahu, aktuálnost a polohovou přesnost.

V případě zájmu dozvědět se více, kontaktujte:
MAPA Slovakia Digital, s.r.o.
gasparek@mapadigital.sk
+421 911 211 215

nebo

Central European Data Agency, a.s.
marketing@ceda.cz
+420 226 220 091

 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací