Nová aplikace od TomTom - „Field Collector Mobile“

Praha, 27. srpna 2012 - Společnost TomTom, nizozemský výrobce automobilových navigačních přístrojů a navigačního software pro PDA a mobilní telefony, uvolnila novou aplikaci „Field Collector Mobile“ pro iPhone & Android.  
Aplikace umožňuje pořizovat snímky různých dopravních situací, svislého a podélného dopravního značení, zájmových bodů (POIs) atd. a tím pomoci vytvářet výrobci mapových podkladů aktuálnější a přesnější mapy. Fotografie jsou automaticky doplněny o polohu, azimut, nadmořskou výšku či rychlost a po registraci k účtu accounts@fieldcollectorApp.com je můžete odesílat přímo společnosti TomTom nebo sdílet se svými přáteli.
Své hlášení o chybě v mapě přes MapShare/MapShare™ Reporter, tak můžete o fotografii doplnit i Vy!

V průběhu roku se změní až 15 % silnic. Aby navigace fungovala co nejlépe, dělá společnost TomTom vše, co je v jejich silách, aby vytvářela ty nejlepší mapy. Vaše hlášení  pomáhají zjistit změny ve vaší oblasti a zajistit, aby budoucí verze  map byly co nejpřesnější.

          

Více podrobností najdete na http://www.fieldcollectorapp.com/.
V současné době je aplikace dostupná pouze v anglické jazykové verzi.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací