Pozvánka na seminář GIS v dopravě

Praha, 15. května 2012 - Dne 6. června 2012 pořádá společnost ARCDATA PRAHA v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě pracovní seminář GIS v dopravě, který představí možnosti využití geografických informačních systémů při řešení dopravních a logistických úloh.

 

Na programu akce se podílí také společnost Central European Data Agency, a.s., tvůrce profesionálních dat pro dopravu a navigaci a společnost VARS BRNO a.s., dodavatel specializovaných řešení pro dopravně inženýrské agendy a logistiku.

Dovolujeme si Vás pozvat jménem společnosti Central European Data Agency na tuto akci, kde budou prezentována vysoce přesná data kompletně pokryté silniční sítě ČR a SR se širokým atributovým vybavením, vhodná pro optimalizaci dopravních tras a navigaci s ohledem na průjezdnost podle typu vozidel, jejich rozměry a hmotnost, rychlostní a manévrová omezení, vazbu na adresní a zájmové body a v neposlední řadě i na informace o rychlosti dopravního proudu a okamžité plynulosti dopravy.

Více informací o semináři "GIS v dopravě" a jeho program.

 

 

 

 

 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací