CEDA pomáhá potřebným…

Praha, 24. května 2013 - Podle statistik OSN nemá v současnosti přibližně sto miliónů dětí možnost získat ani základní vzdělání, a z tohoto počtu jen několik tisíc dětí patří k těm šťastnějším, které mohou díky projektům adopce na dálku chodit do školy a mít tak možnost změnit svoji budoucnost.

Protože si uvědomujeme tento palčivý problém, zapojila se naše firma do projektu SOS Děti Kambodži. Proč pomoc právě těmto dětem? Kambodža patří k nejchudším zemím světa, 30 % obyvatel trpí podvýživou, 28 % obyvatel žije za 1 USD na den, gramotnost dosahuje jen 70 %, chybí pitná voda, základní lékařská péče, je zde velká úmrtnost na AIDS. Země je doposud poznamenána řáděním Rudých Khmérů v letech 1975-1979...

Zvolený projekt vychází z myšlenky pomáhat, ale při tom respektovat společenský a kulturní kontext daného regionu a obyvatel, kteří v něm žijí. Cílem není adoptovat děti přímo do ČR. Nelze pomoci všem, ale každé podporované dítě nehladoví a dosáhne alespoň základního vzdělání. Naše konkrétní podpora směřuje do sirotčince v Phnom Phenu, kde žijí děti bez rodičů, nebo děti, jejichž rodiče jsou tak chudí, že se o děti nemohou starat.  Pár tisíc korun ročně pomoci námi zvoleným dětem zajistí jídlo, střechu nad hlavou a možnost základního vzdělání.

Pokud Vám není lhostejný osud dětí, které Vaši pomoc potřebují, a rozhodnete se pomoci, tak jak jsme to učinili my, DOPORUČUJEME Vám navštívit stránky http://www.sosdetikambodzi.cz. Jakákoliv finanční částka je důležitá! 

            

Monika Ulker,
Tel.: +420 226 220 081


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací