Vybrané mapy NAVIGACE Be-on-road se slevou až 60 %

V úterý 3.9 byla uvedena na trh speciální nabídka pro zákazníky společnosti Telefónica O2.
V rámci programu EXTRA výhody mohou uživatelé chytrých telefonů nebo tabletů s operačním systémem Android, iOS, popř. Bada, získat navigační aplikaci s doživotní licencí na profesionální mapové podklady s roční licencí na dopravní informace za jedinečnou cenu.

 

Výrobce navigací Be-on-road (společnost Aponia Software, s.r.o.) poskytuje zákazníkům O2 slevu na navigace až do 31. 12. 2013.
Be on road je profesionální GPS navigace, se kterou se díky online informacím o dopravní situaci vyhnete kolonám, nehodám, uzavírkám i dalším událostem, které brání plynulému provozu.

Uživatelé si v rámci programu EXTRA výhody mohou zakoupit mapové podklady České a Slovenské republiky, popř. celé Evropy. Dopravní informace jsou ke každému regionu poskytnuty na rok zdarma!
Nabídka je vhodná jak pro řidiče osobních, ale i nákladních automobilů. Pro ty je připravena speciální verze mapových podkladů „Truck“.

Pro region ČR/SR je dodavatelem mapových podkladů společnost Central European Data Agency, a.s. (CEDA) Uživatelé se tak v navigaci Be on road mohou těšit na nejnovější mapové podklady StreetNet CZE, verze 1306, které budou v rámci doživotní licence každý půlrok aktualizovány!
Informace o plynulosti dopravy dodává dceřiná společnost CEDA CE-Traffic, která se dlouhodobě zabývá monitoringem plynulosti dopravy a monitoringem mobility v regionu Střední Evropy.

Navigaci Be on road s 60% slevou je možné získat na webových stránkách O2 extra výhody, popř. přímo na stránkách výrobce, kde jsou k dispozici i podrobnější informace o jednotlivých produktech.
Věříme, že v případě využití této jedinečné nabídky budete s mapovými podklady spokojeni, a že Vás vždy dovedou bezpečně k cíli…

                        

Mgr. Magdalena Indrová
Email: indrova@ceda.cz
 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací