Výpočet dojezdových dob s daty CEDA

Praha, 27.března 2013 - Společnost Central European Data Agency, a.s. tvoří inteligentní data, která jsou vhodná i pro řešení úloh souvisejících s dostupností. Pomocí našich dat můžete určit nejen pozemní vzdálenost dvou bodů, ale i vypočítat optimální trasu či zjistit časovou dostupnost vybraných služeb. A to dokonce v kombinaci s aktuální dopravní situací.

K řešení těchto úloh je ideální vektorová sada StreetNet CZE, což je routovatelná síť všech zpevněných komunikací České republiky. S nadstavbami jako jsou StreetNetCZE ADR link a databáze POI pak lze navigovat až na danou adresu, ke konkrétnímu klientovi. Real-time dopravní informace poskytuje dceřiná firma CE-Traffic (www.ce-traffic.cz).

Pomocí geografických informačních systémů (GIS) a dat CEDA lze například určit i dojezdové doby pacientů do zdravotnických zařízení či dojezdové vzdálenosti vozů zdravotnické záchranné služby, které novou vyhláškou upravuje Ministerstvo zdravotnictví. Již realizovaným příkladem toho, jak byla data CEDA v minulosti využita, může být i Mapa dojezdových vzdáleností vozů ZZS Královéhradeckého kraje, vytvořená v roce 2011.

Bližší informace o tvorbě map dojezdových vzdáleností se dočtete ve článku  http://zpravy.idnes.cz ze dne 22. dubna 2011.


Kromě pouhého dodání výše zmíněných datových sad Vám nabízíme i pomoc při řešení jakýchkoliv prostorových úloh. Obraťte se s důvěrou na nás, rádi Vám pomůžeme.


V případě zájmu o bližší informace můžete kontaktovat našeho specialistu:

Magdalena Indrová
email: indrova@ceda.cz
tel. : 606 677 502
 

 


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací