CEDA – Autorizovaný prodejce produktů Google Geo!

Společnost Central European Data Agency, a.s. (CEDA) s hrdostí oznamuje, že se 26. 6. 2014 stala prvním autorizovaným prodejcem produktů Google Mapy pro firmy na území ČR a SR.  Prostřednictvím CEDA můžete získat více informací o všech produktech z řady Mapy pro firmy (Google Maps for Business API, Google Earth Pro, Google Maps Engine, Koordinátor a další).  Nabízíme Vám odborné poradenství, zajistíme správné prolicencování vybraných produktů a podporu Vašich projektů.

Pomocí produktů z rodiny Google Geo můžete nejen tvořit interaktivní webové stránky a aplikace. Produkty z rodiny Google Maps jsou vhodné také pro zobrazení vlastních dat na mapě, která lze sdílet s lidmi uvnitř i vně organizace, umožňují efektivně plánovat úkoly v terénu či pohyb Vašich pracovníků. Samozřejmostí je automatická aktualizace map, využití oblíbené funkce StreetView nebo navigačních a geolokačních funkcí i v profesionálních mobilních webových a dalších aplikacích.

Google Mapy pro firmy se od klasické bezplatné verze liší především vylepšenými funkcemi, vyššími limity užívání a především poskytnutím smlouvy a technické podpory. Velkou výhodou je také plná kontrola nad reklamami a možnost využití Map Google i pro aplikace uvnitř firem, v aplikacích pro  sledování zdrojů (vozidel, lidí apod.), v komerčních aplikacích a dalších produktech.

Mapy společnosti Google, Inc. jsou nejpoužívanější mapovou službou na světě s více jak miliónem webů používajících Google Maps API, které měsíčně navštíví více jak bilión uživatelů. 40% návštěvníků internetu se pravidelně setkává s Google Maps nebo se stránkami využívajících Google Maps API. Proto aplikace využívající nejoblíbenější mapovou technologii na světě jsou pro Vás i Vaše zákazníky na pohled známé, nabízí oblíbené funkce a jsou velmi intuitivní.

Díky partnerství CEDA-Google získávají zákazníci České a Slovenské republiky poprvé nejen lokální prodejní podpory, ale i možnost odborného poradenství či návrh řešení na míru. Pro společnost CEDA, jakožto dlouhodobého výrobce a distributora vektorových a rastrových podkladů je toto významný krok vpřed směrem ke službám poskytovaným online. Proto věříme, že tato spolupráce bude úspěšná a poskytne zákazníkům zase o něco větší portfolio služeb a produktů, ze kterých mohou vybírat.

S jakýmikoliv dalšími dotazy nás neváhejte kontaktovat, rádi je zodpovíme jak telefonicky, tak po emailu či osobně.

Za společnost CEDA

Mgr. Magdalena Indrová
Email: indrova@ceda.cz
Tel.: +420 606 677 502     
Mgr. Radovan Prokeš
Email: prokes@ceda.cz

 

O společnost Google:
Společnost Google, jakožto globální technologický lídr, se snaží neustále vylepšovat způsob propojování lidí a informací. Inovace Googlu v oblasti vyhledávání a reklamy umožnily společnosti získat vedoucí pozici na internetu a vytvořit jednu z nejznámějších světových značek. 

O společnosti Central European Data Agency:
Společnost Central European Data Agency, a.s. (CEDA) je první specializovanou firmou v ČR a SR, která se plně věnuje pořizování a správě mapových podkladů v digitální formě a je distributorem licencí k užití mapových podkladů, prostorových databází a webových mapových služeb. CEDA je Autorizovaným prodejcem produktů Google Mapy pro firmy.


# # #
Google je ochranná známka společnosti Google Inc. Všechna další jména a názvy produktů či firem mohou být ochrannými známkami svých vlastníků.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací