CEDA a Zlatý Erb 2014

Praha, 2. dubna 2014 - Dne 10.3.2014 proběhlo v kongresovém sále krajského úřadu kraje Vysočina, za účasti zástupce naší společnosti, slavnostní vyhlášení výsledků již 14. krajského kola soutěže o nejlepší webové stránky - Zlatý Erb 2014.

Soutěž, která byla zaštítěna hejtmanem kraje Vysočina panem MUDr. Jiřím Běhounkem,  probíhá ve 3 hlavních kategoriích: Obec, Město a Elektronická služba, specialitou kraje Vysočina jsou 2 zvláštní kategorie – příspěvkové organizace a stránky dobrovolných hasičů z kraje Vysočina.

Společnost CEDA, jako tradičně, tuto akci sponzorsky podpořila. Bylo nám ctí, že jsme mohli ocenit obec Heřmanov za 3. místo v kategorii Obec a sbor dobrovolných hasičů obce Bobrová. S potěšením můžeme konstatovat, a zájem přihlášených institucí to jen potvrzuje, že kvalita regionálních tvůrců webových stránek má trvale stoupající tendenci.

Více o minulých ročnících zde.


Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací