Navštivte nový web společnosti CEDA!

Praha, 18. srpna 2014 – Společnost CEDA dnes spustila své nové firemní webové stránky. Moderní design a strukturované uspořádání informací o našich produktech a službách Vás nyní rychle dovede k hledaným informacím.

Designově čisté provedení webu s interaktivními barevnými tlačítky Vás provede napříč naším portfoliem. Můžete pro to využít hlavní tlačítkovou nabídku na home page nebo přehledné menu v klasické liště v horní části okna. Webové stránky jsou nově optimalizované i pro mobilní zařízení.

V novém kabátě nyní nabízíme kromě dat také mapové služby – jako autorizovaný distributor Google Mapy pro firmy a vlastní mapovou službu CWS s daty naší společnosti.

Novinkami v sekci Produktů jsou zejména aktualizované vydání vektorové geodatabáze StreetNet a jejích nadstaveb, rozšířená měřítková škála rastrových map v klasických formátech i v praktických Mapových dlaždicích.

U příležitosti rozšířené nabídky produktů a služeb hledáme také nové kolegy do našeho týmu! Chcete vědět více? Podívejte se do sekce Pracovních nabídek

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám je zodpovíme.

Mgr. Alena Zemanová
Email: zemanova@ceda.cz
Tel.: +420 226 220 087 

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací